Porady prawne - Blog prawny - Umowa o pracę - Prawidłowa umowa o pracę - Umowa o pracę przykłady
Jak napisać umowę o pracę?
11 maja 2016
Odszkodowania - Dochodzenie odszkodowań - Kancelaria prawna Toruń - Prawnik dochodzenie odszkodowań Toruń

Odszkodowania - Dochodzenie odszkodowań - Kancelaria prawna Toruń - Prawnik dochodzenie odszkodowań Toruń

Poszukujesz adwokata, który skutecznie dochodzi odszkodowań? Zostałeś poszkodowany w wypadku i nie wiesz co dalej? Już wiele osób znalazło się w podobnej sytuacji. Wiele z nich otrzymało godziwe odszkodowanie, które pokryło w całości szkody, których doznali  w wyniku zdarzenia losowego. Ty możesz być następny. Daj sobie szanse na odzyskanie utraconych pieniędzy. Zaoszczędź sobie stresu i oddaj swoją sprawę w ręce doświadczonego adwokata.

Obowiązek wypłaty odszkodowania powstaje w sytuacji, gdy uszczuplone zostały  nasze dobra materialne lub uszkodzone zostało  nasze zdrowie. O ile rzecz da się odkupić, tak utraconego zdrowia nikt nam nie zwróci. Jedyną szansą na normalne funkcjonowanie dla osób poszkodowanych w wyniku wypadku jest uzyskanie odszkodowania. Uzyskana w ten sposób rekompensata pieniężna wpłynie na jakość leczenia, którego koszty w Polsce są bardzo wysokie.

Odszkodowanie może być dochodzone na dwa sposoby – polubowny i sądowy. Najważniejsze jest aby w pierwszej kolejności zabezpieczyć odpowiednio wszelkie dowody szkód, jak i wydatków na leczenie. Dokumenty te pozwolą szybko ustalić wysokość należnego odszkodowania i znacznie uproszczą cały proces.

Niezależnie od uzyskania odszkodowania od ubezpieczyciela, możemy wystąpić także na drodze sądowej w sprawie o uzyskanie odszkodowania od sprawcy wypadku. Bardzo często zdarza się, ze otrzymane w ten sposób odszkodowanie jest znacznie wyższe o sumy pieniężnej wypłaconej z polisy ubezpieczeniowej.

Każdy adwokat stara się uzyskać wysokie odszkodowanie. Ja staram się uzyskać dla Ciebie lepsze możliwości. Dla mnie jesteś kimś wyjątkowym. Kimś, kto potrzebuje opieki prawnej o wysokim standardzie. Kimś dla kogo zostałem prawnikiem. Dochodząc należnego Tobie odszkodowania dam z siebie wszystko, aby rezultat mojej pracy w pełni usatysfakcjonował Ciebie i Twoich bliskich.

Komentarze są wyłączone.

Buy now